Push-up melltartó NIPPLEX.1009 rózsaszín
    Kiárusítás!
-60%
Adóval együtt
Válasszon méretet
Válasszon méretet
75A
Értesítést kérek, ha elérhető
70B
Értesítést kérek, ha elérhető
75B
80B
85B
90B
70C
75C
80C
85C
90C
65D
70D
75D
80D
85D
65E
70E
75E
Utolsó darab!
80E
65F
70F
75F
Mérettáblázat
Porównanie rozmiarów
Pełna tabela rozmiarów
Wybierz rozmiar (możesz zaznaczyć 2 aby porównać je ze sobą)
Odznacz jeden z rozmiarów aby wybrać kolejny.
Wymiary
65A
Mell alatt
Mell
Mell alatt Mell
65A 68-72 77-79
65B 68-72 79-81
65C 68-72 81-83
65D 68-72 83-85
65E 68-72 85-97
65F 68-72 87-89
65G 68-72 89-91
65H 68-72 91-93
65I 68-72 93-95
65J 68-72 95-97
65K 68-72 97-99
70A 73-77 82-84
70B 73-77 84-86
70C 73-77 86-88
70D 73-77 88-90
70E 73-77 90-92
70F 73-77 92-94
70G 73-77 94-96
70H 73-77 96-98
70I 73-77 98-100
70J 73-77 100-102
70K 73-77 102-104
75A 78-82 87-89
75B 78-82 89-91
75C 78-82 91-93
75D 78-82 93-95
75E 78-82 95-97
75F 78-82 97-99
75G 78-82 99-101
75H 78-82 101-103
75I 78-82 103-105
75J 78-82 105-107
75K 78-82 107-109
80A 83-87 92-94
80B 83-87 94-96
80C 83-87 96-98
80D 83-87 98-100
80E 83-87 100-102
80F 83-87 102-104
80G 83-87 104-106
80H 83-87 106-108
80I 83-87 108-110
80J 83-87 110-112
80K 83-87 112-114
85A 88-92 97-99
85B 88-92 99-101
85C 88-92 101-103
85D 88-92 103-105
85E 88-92 105-107
85F 88-92 107-109
85G 88-92 109-111
85H 88-92 111-113
85I 88-92 113-115
85J 88-92 115-117
85K 88-92 117-119
90A 93-97 102-104
90B 93-97 104-106
90C 93-97 106-108
90D 93-97 108-110
90E 93-97 110-112
90F 93-97 112-114
90G 93-97 114-116
90H 93-97 116-118
90I 93-97 118-120
90J 93-97 120-122
90K 93-97 122-124
95A 98-102 107-109
95B 98-102 109-111
95C 98-102 111-113
95D 98-102 113-115
95E 98-102 115-117
95F 98-102 117-119
95G 98-102 119-121
95H 98-102 121-123
95I 98-102 123-125
95J 98-102 125-127
95K 98-102 127-129
100A 103-107 112-114
100B 103-107 114-116
100C 103-107 116-118
100D 103-107 118-120
100E 103-107 120-122
100F 103-107 122-124
100G 103-107 124-126
100H 103-107 126-128
100I 103-107 128-130
100J 103-107 130-132
100K 103-107 132-134
105A 108-112 117-119
105B 108-112 119-121
105C 108-112 121-123
105D 108-112 123-125
105E 108-112 125-127
105F 108-112 127-129
105G 108-112 129-131
105H 108-112 131-133
105I 108-112 133-135
105J 108-112 135-137
105K 108-112 137-139
110A 113-117 122-124
110B 113-117 124-126
110C 113-117 126-128
110D 113-117 128-130
110E 113-117 130-132
110F 113-117 132-134
110G 113-117 134-136
110H 113-117 136-138
110I 113-117 138-140
110J 113-117 140-142
110K 113-117 142-144
Termékleírás
  • Kiváló minőségű, puha és tartós anyag
  • Párnázott push up melltartó
  • Kivehető push-up betétek
  • Bevont modell
  • Csipkével díszített csészék
  • Pamut szegély a belső oldalon
  • Íjjal díszített paszomány
  • Levehető, állítható vállpántok
  • Függőleges bálnacsontokkal megerősített oldalsó panel
  • Hátul rögzíthető melltartó
  • Három fokozatban állítható modell két kampós rögzítővel
  • Modell pasztell színekben
  • Széles méretválasztékban kapható od A do F
  • Bugyival kombinálható
  • Márkás dobozba csomagolt termék
  • Lengyelországban tervezett és varrt termék
Termék részletei
Szín:
a piros és a rózsaszín árnyalatai
Melltartó típusa:
Push up melltartók
Termék kódja:
23759
Szállítás és visszaküldés
A megrendelés szállítása
Több információért kattintson ide »
Visszáru
Segítség
Általában 24 órán belül válaszolunk.
A termék elfogyott
Hagyja meg e-mail címét, értesítjük, ha a termék ismét kapható.
Érdeklődjön egy termékről
Wyślij nam wiadomość z pytaniem o produkt, a postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.
Ez még talán érdekelhet
Newsletter
Iratkozzon fel hírlevelünkre és szerezzen 10% kedvezményt első vásárlásakor